Під Києвом почалося "Велике будівництво" транспортних розв’язок на головних трасах

В Укравтодорі відзвітували про роботи над транспортними розв'язками на деяких трасах

Під Києвом почалося "Велике будівництво" транспортних розв’язок на головних трасах

Розвантажити транспортні вузли на міжнародних трасах, розподілити потоки та підвищити безпеку на під’їздах до столиці допоможуть нові транспортні розв’язки, які Укравтодор почав створювати в рамках президентської програми «Велике будівництво». Відомство оприлюднило відеозвіт з будмайданчиків.

"Хаотична забудова Києва та його передмість, відсутність у столиці реального Генплану є причинами транспортного колапсу на підходах до столиці, які одночасно є міжнародними транспортними коридорами та щоденними маршрутами жителів агломерації», - пояснює голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За кошти Європейського інвестиційного банку і Європейського банку реконструкції та розвитку упродовж двох років збудують три транспортні розв’язки: на трасі M-05 Київ – Одеса в Чабанах і Віті-Поштовій, а також на трасі M-06 Київ – Чоп у Стоянці.

Читайте також: "Велике будівництво": Київщина отримає ще 5 оновлених приймальних у лікарнях

"Спорудження розв’язок є необхідним рішенням для забезпечення безпеки руху. На жаль, ми так і не отримали вчасного рішення Києва щодо відведення землі під розв’язки в Білогородці та Чайках. У результаті буде збудовано 3 замість запланованих 5 розв’язок. Системним розв'язанням проблеми стане завершення будівництва Київської обхідної дороги", — говорить Кубраков.

На майданчику в Чабанах вже завершили підготовчі роботи й почали укладати фундаменти та опори. У Стоянці тривають земляні роботи та влаштування бетонного огородження на естакаді. До активної фази реалізації проєкту підрядник — азербайджанська компанія Euro-Asian Construction Corporation "Evrascon" — планує приступити у другій половині квітня. Технічний нагляд веде німецька компанія Kocks Consult GmbH.

Раніше координатор програми "Велике будівництво", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв, що упродовж 2021 року буде відремонтовано й збудовано 6 500 км доріг та 245 штучних споруд по всій країні.

Джерело Україна 24 Теги