Байден врятував Україну від вторгнення — журналіст розповів про плани Путіна

Іван Яковина вважає, що Росія поки не буде починати війну

Байден врятував Україну від вторгнення — журналіст розповів про плани Путіна

Президент США Джо Байден врятував Україну від майже неминучого вторгнення Росії — про це заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Байден врятував Україну від, як мені здається, майже неминучого вторгнення Росії. Путін зібрав величезну армію на українському кордоні. Армія не може довго перебувати в польовому таборі, це технічно майже неможливо. Солдати живуть у наметах, починають бухати. Пам'ятаєте, у них там якийсь склад згорів — це не годиться. Армію треба або пускати вперед, або відвозити назад у казарми. Оскільки Путін дуже налаштований на всі ці напівкримінальні "за поняттями", він не може відступити, він би пішов уперед.

Байден зараз цим дзвінком і пропозицією про зустріч дав Путіну можливість відвести війська, але зробити це, не втрачаючи свого власного обличчя. Думаю, тим самим Байден реально врятував Україну від майже неминучого вторгнення", — сказав він.

Читайте також: То пряник, то батіг: журналіст розповів про стратегію Байдена проти Путіна

Популярні відео

Яковина вважає, що Путін не нападе на Україну, оскільки хоче зустрічі з Байденом.

"Чим довше не буде переговорів, тим краще, тому що поки їх не буде, швидше за все і війни не буде. Поки ситуація підвішена, війни, швидше за все, не буде. Тому що поки Путін ще хоче зустрітися з Байденом, він не починатиме війну, тому що розуміє, що якщо почне війну, то ніякої зустрічі вже не буде. Думаю, Байден абсолютно спокійно приїде в Україну, щоб показати козу Путіну. Показати, мовляв, ти думав, що ти найголовніший в Україні іноземець, а насправді не ти, ти навіть приїхати сюди не можеш. А я можу. Путіна це розлютить", — сказав він.

Раніше Яковина назвав наступну мету Володимира Путіна після України.

Джерело Україна 24 Теги