Степанов розповів, чи вводитимуть в Україні ковід-паспорти

Дані про вакцинацію або хворобу хочуть завантажувати в "Дію"

Степанов розповів, чи вводитимуть в Україні ковід-паспорти

Україна веде переговори з представниками ЄС щодо паспортів вакцинації. Про це розповів голова МОЗ Максим Степанов у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24". 

"Ми постійно з ними на контакті. Була доповідь комісара ЄС з юстиції, він представив своє бачення. Але це викликало великі суперечки. Зокрема серед євродепутатів – як зробити так, щоб не обмежити права тих, хто має алергію тощо. Зі свого боку ми повністю готові до будь-якого розвитку подій щодо запровадження ковід-паспортів. Тому що у нас всі дані зібрані в єдину систему – щодо вакцинованих, тих, хто перехворів. А далі це просто вивантаження даних, яке технічно робиться дуже швидко", — сказав він.

Читайте також: Вакцина Pfizer їде в Україну — подробиці від Степанова

Популярні відео

За словами Степанова, дані щодо коронавірусу хочуть завантажувати у "Дію".

"Ми постійно працюємо над вдосконаленням цієї роботи. До МОЗ долучені наші колеги з Мінцифри. Ми також хочемо, щоб це було інтегровано з "Дією". Щоб було або як QR-код у смартфоні, або роздруковано.  Друга частина – як будемо користуватися всередині країни. Це буде можливо, коли буде забезпечений доступ до вакцин більшості категорій людей", — сказав він.

Раніше Степанов розповів, коли Україна отримає вакцини від коронавірусу різних виробників — АstraZeneca та CoronaVac.

Джерело Україна 24 Теги