Стало відомо про стан дворічного хлопчика, якого шукали всю ніч: подробиці

Загублений і знайдений Богдан поки залишається в лікарні

Стало відомо про стан дворічного хлопчика, якого шукали всю ніч: подробиці

Про стан дворічної дитини, яку знайшли після ночі пошуків на Київщині, розповів кореспондент телеканалу "Україна 24" в програмі "Сьогодні Ввечері".

Відразу після того, як хлопчика знайшли, поліцейські одягли на нього свої теплі речі, щоб зігріти, дали йому печива, а потім передали лікарям "швидкої допомоги", які оглянули хлопчика на місці та госпіталізували до Іванківської лікарні. Хлопчик перебуває зі своєю матір'ю, з ним все добре.

"Хлопчик потрапив до приймального відділення швидкої. Його залишили в дитячому відділенні для подальшого огляду, діагностики, і, можливо, аналізів. Дитина в задовільному стані. П'є чай з печивом разом з батьками в дитячому відділенні", — розповіла директорка Іванківської центральної районної лікарні Лариса Цуп.

Читайте також: "Досі тремтять руки": київський рибалка розповів, як врятував дитину на крижині

Популярні відео

Нагадаємо, дворічний Богдан пішов з дому в селі Рагівка напередодні ввечері. Хлопчик зник, коли мати пішла до магазину, а батько в ліс за дровами. Батьки помітили пропажу тільки через 5 годин. Пошуки тривали всю ніч. До них залучили 240 людей, зокрема, поліцію, рятувальників, нацгвардійців і місцевих жителів. Задіяли також вертоліт. Хлопчика шукали в сусідніх селах, в лісах і полях, в покинутих будівлях і в колодязях. Знайшли його, наляканого і замерзлого, за 5 кілометрів від будинку.

Джерело Україна 24 Теги