Арестович розповів, як узбецька бавовна впливає на безпеку України

За словами радника української делегації в ТКГ, Україна 30 років не займалася проблемами свого ВПК

Арестович розповів, як узбецька бавовна впливає на безпеку України

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24" озвучив головні проблеми в сфері безпеки і оборони України. За його словами, військово-промисловий комплекс перебуває не в кращому стані.

"Велика проблема існує в секторі нацбезпеки і оборони. Чому вона існує? Тому, що навіть Росія після розпаду радянського ВПК не може вилізти зі стану, в якому опинилася. В усіх проблеми після розриву промислових зв'язків. Україна, яка 30 років не займалася цією темою, викарабкується дуже важко. Патрони, бойова хімія, виробництво боєприпасів. Що не сектор, то проблема. Але навіть якщо прямо зараз або два роки тому ми почали б екстраординарні заходи з відновлення цих ланцюжків, ми б не встигли до цього моменту нічого зробити. 5-7-10 років потрібно", - сказав радник.

Читайте також: Путін демонструє силу: "слуга народу" розповів, чи чекати нападу Росії

Популярні відео

За словами Арестовича, наша країна не може виробляти свій порох, через те, що держави, де вирощується бавовна (використовується при виробництві пороху), не продають її Україні.

"Патронний завод можна зробити дуже швидко, але проблема в тому, що основа пороху - бавовна. А її нам не продають, завдяки позиції Росії. Узбекистан не продає, Єгипет не продає і багато країн, які її вирощують, не продають. Ця проблема існує 25 років. Мало хто знає, але Павлоградський завод, який виробляє ракети, переробляє старе ракетне паливо, щось там додає, і потім сподівається, що вона полетить. А наша ракета "Нептун", що має рідинну складову, це не найкраще рішення, ускладнює мобільність, але іншого виходу немає", - сказав Арестович.

Читайте також: Дуже небезпечна гра: російський політик високо оцінив шанси війни проти України

Нагадаємо, раніше президент Інституту економічного аналізу, ексрадник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" назвав точну дату можливого нападу Росії на Україну.

Джерело Україна 24 Теги