Історія російської авіації закінчиться: Арестович про можливості української ППО

Радник української делегації в ТКГ вважає, що в разі нападу на Україну російська армія на деякий час втратить боєздатність

Історія російської авіації закінчиться: Арестович про можливості української ППО

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович вважає, що в разі нападу Росії на Україну Володимир Путін ризикує на деякий час залишитися без боєздатної армії і авіації.

Про це він сказав в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24".

Також Арестович спрогнозував можливість повномасштабної війни.

"Повноцінна війна, повномасштабна, - 2-3%. Загострення на вже існуючому фронті - відсотків 70. Завдання військ біля Брянська - утримувати наші Збройні сили, війська прикриття державного кордону, щоб ми не могли перекидати, щоб створювати загрозу. Близькість до столиці умовна, там достатньо наших військ, щоб вони просто не пройшли", - сказав радник.

Читайте також: Кравчук пояснив свої слова про готовність стріляти по росіянах

Популярні відео

Арестович вважає, що в разі широкомасштабної війни в Росії залишаться незахищеними проблемні регіони.

"Наші ППО не в кращому стані, але все-таки щось є, якщо грузини збили 8 літаків і пошкодили 14, ми зіб'ємо 80, а пошкодимо 140. На цьому історія російської бойової авіації закінчиться років на 5. Вони в цілому можуть виставити 250 літаків, але якщо третину зіб'ємо, то... Розумієте, в яку ціну обійдеться Росії операція проти України? Навіть за умови військової перемоги російські війська втратять боєздатність на кілька років вперед і не зможуть обороняти Росію в інших місцях. Той же Кавказ, Курили, Сирія. Чи готовий Путін заплатити таку ціну?" - сказав Арестович.

Читайте також: Тактика шпани: російський політик пояснив, навіщо Путіну розмова з Байденом

Раніше в ефірі програми "Шоу №1" на телеканалі "Україна 24" перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна буде продовжувати захищати свої національні інтереси, незважаючи на погрози Росії.

Джерело Україна 24 Теги