Дітей били і обзивали недорозвиненими: у Рівному спалахнув скандал у спортшколі

Поліція проводить розслідування інциденту

Дітей били і обзивали недорозвиненими: у Рівному спалахнув скандал у спортшколі

У Рівному стався гучний скандал у школі з плавання – двох тренерок звинувачують у тому, що вони били й принижували дітей.

Як повідомляється в ефірі програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", поліція розпочала розслідування інциденту.

Місцева жителька Світлана Степанюк, мати 7-річного Іллі, розповіла, що одного разу в сина після тренування в районі передпліччя була здерта шкіра. Батькам свої травми син пояснив як наслідки виховання тренерки з плавання.

"Він пояснив: просто не там стояв у басейні, де потрібно. І тренерка його вхопила за передпліччя та почала трусити, чим спричинила таку травму", - розповіла вона.

Заяви до поліції написали ще четверо батьків, які стверджують, що жорстокі методи тренерка використовувала постійно.

Читайте також: У Львові каналізаційний люк вбив дитину: нові подробиці жахливої трагедії

Зокрема, мати ще одного постраждалого хлопчика Альона Литвинчук поскаржилась на жорстоке поводження з сином:

"Декілька разів, схопивши його за волосся, занурювала його головою у воду, пояснюючи йому, де треба випливати… Словесний булінг відбувався вже впродовж певного періоду. Наприклад, коли дитині щось не вдавалось, дитину називали дауном, недорозвинутим".

Популярні відео

У спортивній школі розпочали службове розслідування, проте двох тренерок, яким батьки закидають знущання над дітьми, від занять поки не відсторонили.

У спортшколі визнають, що одній тренерці Світлані Волошиній раніше виголошували догану, і не раз попереджали, щоб була толерантнішою з вихованцями.

"Проводили бесіди зі Світланою Володимирівною, неодноразово. Вона тимчасово реагувала, а потім знову проявлялося", - сказав директор спортшколи Юрій Єфімчук.

Тренерки, яким батьки закидають знущання над дітьми, висунули свою версію інциденту – начебто скандал зчинився, бо окремим батькам не подобається, що сильнішим плавцям приділяють більше уваги. Знущання з дітей вони заперечують і називають наклепом.

Читайте також: Була вся в синцях: подробиці трагічної загибелі немовляти в Дніпрі

Проводиться розслідування за фактом умисного тілесного ушкодження, потерпілих може побільшати.

"Скарги на дії тренерів надходили у 2019-2020 роках. Заявники стверджують, що двоє тренерів під час занять наносили тілесні ушкодження дітям і чинили психологічне насильство", - розповіла речниця управління Нацполіції у Рівненській області Марія Юстицька.

Раніше в Рівному викрили дитячу лікарку-стоматологиню, яка знущалася над малолітніми пацієнтами, била їх і душила.

Джерело Україна 24 Теги