Правильно діємо - військовий експерт про українські навчання біля Криму та на Харківщині

Співробітник Українського інституту майбутнього вважає, що потрібна демонстрація сили

Правильно діємо - військовий експерт про українські навчання біля Криму та на Харківщині

З 14 квітня до кінця травня Служба безпеки України буде проводити антитерористичні навчання в Харківській області. Крім того, біля кордонів окупованого Криму розпочалися українські танкові навчання.

Військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак вважає, що це правильна відповідь України на дії Росії біля кордонів держави. Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Така демонстрація потрібна, оскільки це наша відповідь російській стороні. Наприклад, щодо Криму ми показуємо, що у нас є танки, техніка, те, що ви там брязкєте зброєю - ми теж можемо, так що будьте обережні. А те, що біля Харкова, - це відповідь наших спецслужб, бо коли групується певна кількість іноземних військ, в даному випадку російських, то передусім від них засилають диверсійно-розвідувальні групи, які на нашій території можуть здійснювати диверсії, і тому спецслужби повинні їх в першу чергу виявляти, до можливого вторгнення. Це правильна тактика, правильні дії", - сказав Ступак.

Читайте також: Дуже небезпечна гра: російський політик високо оцінив шанси війни проти України

Популярні відео

Експерт також зазначив, що пропаганда завжди налаштовувала громадян Росії проти України.

"Завжди росіяни лякали своїх громадян українською загрозою, то були "візитки Яроша", то якісь "націоналісти-бандерівці", багато чого. Це така стратегія, тактика: ми вас захищаємо, але українці завжди щось готують, і НАТО їм допомагає, будьте обережні. Це стандартна чекістська, фсбшна тактика", - сказав Ступак.

Читайте також: Слів не вистачить: у МЗС розповіли, чим відповідатимуть на агресію Росії

Нагадаємо, раніше російський політик Леонід Гозман в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заявив, що російська влада помилилися, думаючи, що війна з Україною консолідує населення Росії перед виборами в Держдуму.

Джерело Україна 24 Теги