"Гордон на паличці": відомий журналіст випускатиме не тільки цукерки

Гордон також має намір випускати морозиво і чай

"Гордон на паличці": відомий журналіст випускатиме не тільки цукерки

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" презентував іменні цукерки, а також пообіцяв випускати низку інших продуктів під своєю маркою.

"Я приніс коробку цукерок "Гордон у шоколаді", як і обіцяв. Одна коробка - вам, друга - глядачеві за найцікавіше запитання, третю коробку я хотів би через вас передати Петру Порошенку, щоб він поїв і подивився, якими смачними мають бути цукерки. Ми зробили велику пробну партію цукерок "Гордон у шоколаді" - це пташине молоко, це забутий смак дитинства, тому що переважна більшість цукерок, які випускаються не тільки в Україні, але і в Росії та інших країнах - це все не те, там пальмові масла, барвники, домішки. Це не те, що ми пам'ятаємо з щасливого нашого дитинства. Ці цукерки натуральні. Чому вони особливі - термін зберігання всього місяць на відміну від всіх інших. Все натуральне - шоколад і пташине молоко. Вони коштують 200 грн, це дорого, зробити натуральні цукерки з натурального продукту дорого", - розповів він.

Читайте також: Гордон закликав росТВ берегти відомого пропагандиста: "Щоб ж***у не зламав"

Популярні відео

Журналіст пообіцяв також випускати іменне морозиво "Гордон на паличці".

"Я обов'язково робитиму, Це буде морозиво з нашого дитинства. Також ми будемо робити чай "Гордон", воду тощо", - сказав Гордон.

Читайте також: "Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що українці незабаром зможуть відчути в своїх кишенях "велику кількість грошей".

Джерело Україна 24 Теги