Була вся в синцях: подробиці трагічної загибелі немовляти в Дніпрі

Мати дівчинки мала проблеми з алкоголем і нехтувала батьківськими обов'язками

Була вся в синцях: подробиці трагічної загибелі немовляти в Дніпрі

У Дніпрі співробітники соціального центру знайшли мертве немовля в кімнаті з матір'ю. Дитина була вся в синцях. Місцеві ЗМІ вже написали, нібито, жінка мала проблеми з алкоголем і забила доньку до смерті. Та соціальні служби звинувачувати матір не поспішають.

Як повідомляється в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", у соціальному центрі, де знайшли мертвою місячну дівчинку, живуть мами з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Наразі заклад під охороною, всередину нікого не пускають, посилаючись на карантин, але дещо журналістам "Україна 24" вдалося дізнатись.

Під час ранкового обходу адміністраторка центру зазирнула до кімнати і побачила на ліжку немовля в неприродній позі. А коли підійшла ближче – зрозуміла: дитинка вся в синцях - і мертва. Мати спала поряд.

Читайте також: У Львові каналізаційний люк вбив дитину: нові подробиці жахливої трагедії

У міській соціальній службі не підтвердили, що жінка була п'яною. Розповіли, що 41-річна Катерина потрапила до центру із новонародженою донькою, бо не мала куди йти. Батьки її чоловіка, з якими мешкала, буцімто вигнали її з дому. Спочатку хотіла відмовитись від доньки, та в центрі зарекомендувала себе як зразкова мати.

"Жінка характеризувалася позитивно, не вживала алкоголю, виконувала усі рекомендації фахівців, доглядала за дитиною, годувала вчасно, гуляла. Порад лікарів дотримувалась, був нагляд лікарів зокрема", - розповіла начальниця служби у справах дітей Дніпровської міськради Ганна Довготько.

Популярні відео

Читайте також: Скандал у Рівному: дитяча лікарка била і душила пацієнтів на прийомі

У поліції також не підтверджують, що Катерина була напідпитку, втім, і не спростовують.

Відомо, що жінка пиячила і нехтувала своїми батьківськими обов'язками, на неї в поліції складено щонайменше сім протоколів. Поліцію викликали самі працівники соціального центру. Померла дівчинка, в якої після розтину виявили пневмонію, не єдина дитина Катерини, в неї є ще троє дітей. Нині жінка  дає пояснення слідчим.

Раніше в місті Острог Рівненської області кіт задушив немовля, яке мати залишила в колясці у дворі.

Джерело Україна 24 Теги