Генерал СБУ назвав смертельну загрозу для жителів Донбасу

Василь Вовк оцінив можливі терміни розмінування Донбасу

Генерал СБУ назвав смертельну загрозу для жителів Донбасу

Однією з головних проблем на Донбасі залишається розмінування територій, міни несуть величезну загрозу населенню, деякі з них неможливо знищити без підриву.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" експерт з питань національної безпеки, генерал СБУ Василь Вовк.

Вовк вважає перебільшенням прогнози українських чиновників щодо термінів розмінування 50-70 років.

"Був би мир, була б тиша, я думаю, навіть без допомоги наших західних партнерів у нас є можливості, щоб якомога швидше розмінувати території і навести лад на українській землі. Це перше. Друге - ситуація, яка складається на сході України, несе небезпеку вже сьогодні певному населенню, тому що мінування відбувається за новими технологіями, міни несуть велику небезпеку, вони без підриву вже не знешкоджуються", - зазначив генерал СБУ.

Читайте також: Путін відступає не просто так - експерт пояснив заяву Кремля щодо війни з Україною

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прогнозував, що на розмінування ОРДЛО буде потрібно близько 25-30 років.

Популярні відео

Раніше член української делегації в ТКГ щодо Донбасу Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про військові приготування в ОРДЛО.

Джерело Україна 24 Теги