Питання стоїть гостро — експерт про систему ППО для захисту від Росії

Юрій Кочевенко розповів, яка в Україні ситуація з протиповітряною обороною

Питання стоїть гостро — експерт про систему ППО для захисту від Росії

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що американські ракетні комплекси Patriot повинні стояти в Україні, а не в Польщі, для захисту від Росії. Військовий експерт Юрій Кочевенко прокоментував цю заяву в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Генеральний штаб розглядає можливі сценарії повномасштабного вторгнення Росії, і в цих сценаріях заліт російської авіації можливий через всю Україну з поверненням на бази в Росії. Питання протиповітряної оборони стоїть гостро.

Те, що повітряна наступальна операція буде передувати діям сухопутних сил, очевидно. Питання, наскільки швидко ми зможемо розмістити засоби ППО, наскільки швидко зможемо інтегрувати їх в діючу в Україні системи ППО, або це буде паралельна система. На ці питання відповіді поки немає, все це має декларативний характер", — сказав він.

Читайте також: Прогулятися до Дніпра не вийде — експерт про плани Росії

Популярні відео

За словами експерта, Україні потрібні нові засоби протиповітряної оборони.

"Потрібна повністю нова інфраструктура, система управління. Наша система ППО, яка дісталася в спадок від Радянського Союзу, має свої стандарти. В Україні непогана ППО, однак системи Patriot заточені під інші системи, інтегровані в загальноНАТОвські стандарти", — сказав він.

Раніше заступник міністра закордонних справ Євген Єнін розповів, якою буде реакція на посилення агресії з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги