Прогулятися до Дніпра не вийде — експерт про плани Росії

Руслан Осипенко розповів про шанси України протистояти Росії

Прогулятися до Дніпра не вийде — експерт про плани Росії

В України зараз більше шансів на перемогу в разі війни з Росією, ніж сім років тому. Про це заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Наші шанси надзвичайно високі у 2021 році, вони навіть більші, ніж у 2014. Якщо у 2014 у міжнародної спільноти були ще сумніви про можливість домовитися з Кремлем і з Путіним особисто, то сьогодні після низки катастроф, що сталися за безпосередньої участі й за наказом Путіна, вже ніяких ілюзій немає, і ніхто на Путіна не сподівається. Альянс буде сильний, підтримка України буде сильною, і це потужний сигнал Путіну, що він отримає катастрофічні санкції, якщо почне військову операцію проти України", — сказав він.

Читайте також: Санкції не допоможуть: Ляшко назвав єдиний спосіб зупинити Путіна

Популярні відео

Осипенко розповів, хто підтримає Україну, якщо загостриться конфлікт.

"Думаю, допоможуть ближні сусіди, які переживають за свою безпеку - балтійські країни, Польща. Велика Британія, з якою складається військове співробітництво. Частково Туреччина допомагатиме - непрямим чином, після заборони польотів туди та поїздки туристів там вже пряма конфронтація.

Кремль фактично програв першу фазу війни - це створення союзів перед війною. Як Азербайджан спочатку залучив масу союзників і прихильників, які підтримали його під час війни. Зараз Україна зламала плани Росії та створила сильні союзи, які не дозволять Росії "прогулятися до Дніпра", як вони розповідають", — сказав він.

Раніше заступник міністра закордонних справ Євген Єнін розповів, якою буде реакція на посилення агресії з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги