З локдауном проблеми — чиновник пояснив ситуацію з COVID-19 в Україні

Олег Рубан розповів, що госпіталізації з новими штамами тривають довше

З локдауном проблеми — чиновник пояснив ситуацію з COVID-19 в Україні

Україна вийшла на пік хвилі коронавірусу, ситуація починає стабілізуватися. Коли в українців сформується імунітет до вірусу, розповів начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Що стосується показника захворюваності — він дійсно стабілізувався. Але якщо говорити про первинні показники захворюваності, первинну реєстрацію, вони на суботу-неділю низькі, але дивитися треба сумарно або за тиждень, або за середу, четвер і п'ятницю. Стратегічне завдання всіх — формування природного імунітету, а також штучного імунітету, пов'язаного з вакцинацією. Попередньо — не раніше літа", — сказав він.

Читайте також: Нова хвиля коронавірусу: в МОЗ розповіли, де можуть посилити карантин

Популярні відео

При цьому, за словами Рубана, навантаження на медицину залишається високим.

"У нас сьогодні є певний показник госпіталізації, і у нас є прогнозування продовження лікування людей, чому вони не виписуються. Якщо раніше було 2 тижні лікування, сьогодні мінімум 3 тижні лікуватися у стаціонарі від британського штаму. Навантаження на медичну галузь залишається високим. Є приклад Чернівців, у яких перспектива переходу до помаранчевої зони, але показники госпіталізації, на жаль, високі.

Якщо ми дивимося на вулицю — погода гарна, багато людей, всі в парках, скверах. Даний збудник не передається максимально у відкритому просторі. Що стосується локдауну і закритих приміщень — це болюче питання для Києва. Взимку можна було пишатися київським бізнесом - 90% дотримувалися правила, сьогодні цей показник коливається від 15 до 50%", — сказав він.

Джерело Україна 24 Теги

Популярні новини

Всі новини