Нова хвиля коронавірусу: в МОЗ розповіли, де можуть посилити карантин

Збільшення захворюваності очікується після свят

Нова хвиля коронавірусу: в МОЗ розповіли, де можуть посилити карантин

Після Великодня в Україні очікується нова хвиля захворюваності на коронавірус, регіони, які нещодавно вийшли з червоної зони карантину, ризикують до неї повернутися.

Про це розповіла в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" радниця міністра з питань біологічної безпеки МОЗ України Наталія Виноград.

"Під час свят у нас завжди будуть міграційні процеси, люди підуть один до одного в гості, підуть у церкви святити паски, на могили до рідних. Відбудеться зовнішній і внутрішній моменти перемішування популяції. За найбільш оптимістичними прогнозами в нас знову буде відсотковий приріст захворювань", - заявила Виноград.

Читайте також: У Києві розповіли про порушення карантину: Локдауну фактично не дотримуються

Популярні відео

Як зазначила радниця міністра, "можна дивуватись", як деякі регіони України з червоної зони карантину одразу перейшли в жовту.

"Щось там не так – не може бути зразу вихід із червоної в жовту зону. Я боюсь, що ми за короткий час на тих територіях повернемось до червоних зон, ще з урахуванням того, що там є прикордонні території. Там багато заробітчан. Ми отримаємо той феномен, який отримали на Різдво – коли заробітчани приїхали додому і привезли нам вірус з Європи", - сказала вона.

Виноград також додала, що обмеження переміщення людей є "дуже ефективним способом" для боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги

Популярні новини

Всі новини