Не тільки Донбас: експерт розповів, де Росія може влаштувати провокації

Сергій Кривонос розповів про переміщення російських військ біля кордонів України

Не тільки Донбас: експерт розповів, де Росія може влаштувати провокації

Провокації з боку Росії можуть бути не тільки на Донбасі. Про це заявив  колишній перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Зараз що вдень, що вночі, з допомогою космічної розвідки ті ж самі США бачать переміщення російських військ незалежно від того, як би вони не ховалися. Вночі все це можна відстежити. У 2014 році теж відкрито, абсолютно спокійно протягом декількох місяців йшло накопичення російських військ біля кордону, і нам впевнено розповідали, що нічого не буде. Та грань, коли закінчуються навчання і починається війна... Історія показує, що ніхто не хотів, але коли лунає перший постріл, йде постріл у відповідь, це набирає обертів, як сніжний ком, і в результаті потім ніхто не розбирається, хто перший вистрілив", — сказав він.

Читайте також: Росія отримає по зубах — ексзаступник голови ССО про війну з Україною

Популярні відео

За словами Кривоноса, Росія спробує просунутися на південь України.

"Питання в тому, що внаслідок провокацій конфлікт може бути. І звинувачення будуть у бік України, Росія говоритиме, що тільки захищала себе або російськомовне населення. Я б ще розглядав не тільки Донбас. З урахуванням великого кордону з Росією провокації можуть бути й на інших ділянках, і накопичення йде на інших ділянках. Згадаймо ще міста, де у 2014 році намагалися розхитати ситуацію — Одеса, Миколаїв, Запоріжжя. Там є аеродроми, які за необхідності можуть прийняти російські літаки з українськими розпізнавальними знаками, і буде піднесено, що "російськомовні повстанці" захопили літаки та просять допомоги", — сказав він.

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш розповів, як хотів діяти на Донбасі президент РФ Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги