Путін зрозумів, що як в Грузії не вийде — член ТКГ про ситуацію на Донбасі

Сергій Гармаш розповів, який сценарій щодо Донбасу планувала Росія

Путін зрозумів, що як в Грузії не вийде — член ТКГ про ситуацію на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін зрозумів, що у війні з Україною не вийде повторити сценарій Грузії - про це заявив журналіст, член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Думаю, що такий сценарій планувався, але зараз Росія змінює свої сценарії по ходу дії. Тобто після реакції американців, НАТО, послів Сімки Путін не наважиться на такий сценарій — введення "миротворців" для захисту своїх "російських громадян". Козак (заступник голови адміністрації президента РФ — ред.) в одному реченні робить два варіанти для відходу: "Якщо там буде влаштована Сребрениця, мабуть, ми змушені будемо втрутитися". Я думаю, що чим далі, тим менше вони для себе залишають можливість втрутитися, якщо Україна не почне дійсно військові дії першою", — сказав він.

Читайте також: Росія отримає по зубах — ексзаступник голови ССО про війну з Україною

Популярні відео

За словами Гармаша, Путін навряд чи наважиться на реальний наступ.

"Я знаю від своїх знайомих у Донецьку, що там мінують мости для того, щоб убезпечити себе від "наступу України ". Не знаю, це провокація чи самозалякування, залякують місцевих для мобілізації. Але чим далі відбувається вся ця гра м'язами, тим більше мені зрозуміло, що навряд чи Путін наважиться на серйозну гру, хоча б тому, що він вже зрозумів, що не буде, як у 2008 році в Грузії. Україна — не Грузія, і світ вже висловив свою позицію", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів, чому Росія стягує війська до українського кордону.

Джерело Україна 24 Теги