Путін хоче діяти звичним способом — журналіст про головну проблему Криму

Іван Яковина розповів про проблему з водою в окупованому Криму, яку хоче вирішити Росія

Путін хоче діяти звичним способом — журналіст про головну проблему Криму

Президент Росії Володимир Путін хоче вирішити проблему води в Криму звичним методом — про це заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

"Захоплюючи півострів, росіяни якось не подумали, що 80% прісної води для Криму надходить з материкової України. І ось тепер Крим швидко перетворюється в пустелю, воду людям дають по кілька годин на день, а з приїздом туристів там очікується справжнісінька водна катастрофа. Не тільки митися не буде чим, а й пити нічого.

Брак води — найголовніша інфраструктурна проблема Путіна на роки й роки вперед. Передбачувані способи її вирішення — або занадто слабкі, або дорогі. Наприклад, побудувати атомну електростанцію для опріснення води - це дуже дорого. В результаті Путін схиляється до дешевшого і звичного для себе методу рішення — спочатку до шантажу, а потім, можливо, і до війни", — сказав він.

Читайте також: Такого не казав навіть Навальний — журналіст про слова головного пропагандиста Росії

Популярні відео

Яковина розповів, яким чином росіяни можуть спробувати це зробити.

"Один зі сценаріїв початку бойових дій передбачає прорив псковських десантників з Криму в Херсонську область і захоплення точки з'єднання Північно-Кримського каналу з Дніпром. У Кремлі вважають, що з військової точки зору таке завдання вирішити нескладно. Однак тут у Кремля є стримуючі фактори, і найголовніший — це американці", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, чому Росія стягує війська до українського кордону.

Джерело Україна 24 Теги