Історично війна йде вже 300 років — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

Ігор Козій розповів, як повинна діяти Україна для свого захисту

Історично війна йде вже 300 років — військовий експерт про ситуацію на Донбасі

На Донбасі з 2014 року не відбувається кардинальних змін, розповів військовий експерт Ігор Козій у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"З військової точки зору нічого не відбувається, йдуть позиційні бої, дії тактичного рівня, тобто нічого не змінюється з 2014 року. Змінювалася лише інтенсивність обстрілів, змінювалася лінія зіткнення між військами Росії та українськими збройними силами. І так буде далі. Поки кардинальних рішень щодо серйозного застосування збройних сил не прийнято Російською Федерацією, або інші рішення, які фактично впливають на зміну ситуації в регіоні", — сказав він.

Читайте також: Жителів ОРДЛО не пускають до України - прикордонник про ситуацію на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, Україна повинна кинути всі сили на свій захист.

"З 2014 року війна вже йде, ця війна має характер виснаженості, і в історичному контексті йде 300 років. Україна повинна вживати всіх заходів, які дозволені міжнародними угодами, в тому числі й договорами, підписаними в рамках ООН, захищати себе. Якщо Росія створює фактично передумови для подальшої агресії, Україна повинна реагувати на це, і це буде абсолютно правильний шлях.

Свого часу Україна допустила велику помилку, коли скоротила Другий армійський корпус, дислокований у Донецькій області, Луганську. Я б хотів, щоб політики, які це зробили, пояснили ці речі. В оборону потрібно інвестувати, скорочувати можна тільки в разі, коли на її заміну йде щось нове, більш потужне озброєння або організація", — сказав він.

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович прокоментував спеціальне засідання в ОБСЄ, яке ініціювала Україна через нарощування Росією військ біля своїх кордонів.

Джерело Україна 24 Теги