Не локдаун: ексголова МОЗ пояснила, який карантин потрібен Україні

Не можна говорити, що для всіх областей потрібне однакове рішення, зазначила Зоряна Скалецька

Не локдаун: ексголова МОЗ пояснила, який карантин потрібен Україні

Запровадження загального локдауну в Україні є недоцільним, при цьому області повинні узгоджувати між собою посилення або послаблення адаптивного карантину.

Таку думку висловила в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

"Коли ми розуміємо, що пів Київщини працює в Києві, то синхронність рішень Києва та області повинна бути однозначно. Коли ми знаємо, що частина Чернігівщини та Житомирщини їздять до Києва на роботу, то і тут повинна бути синхронність. Тому не можна говорити, що для всіх потрібне однакове рішення, коли до Києва тільки дійшла хвиля, а в Івано-Франківську вже виходять", - зазначила вона.

Читайте також: У Києві розповіли про порушення карантину: Локдауну фактично не дотримуються

Популярні відео

При цьому Скалецька зазначила, що "не потрібно виходити тільки з контексту, що кожна область сама розбереться".

"Повинна бути певна регіональність. Має бути взаємодія на рівні областей, які можуть ділитися медичними фахівцями. Але, на жаль, вона не відбувається на рівні областей між собою, а відбувається через центр - "центр вирішить, як бути", - сказала вона.

Читайте також: Карантин не допоможе: ексміністерка сказала, скільки людей помре від COVID-19

Раніше лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала умову для загального локдауну в Україні.

Джерело Україна 24 Теги