Явка понад 90%: з'явилися нові подробиці пробного ЗНО в Україні

В УЦОЯО констатували, що тестування пройшло успішно

Явка понад 90%: з'явилися нові подробиці пробного ЗНО в Україні

В Україні 10 квітня явка на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) становила понад 90%.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко.

На запитання, як проходить тестове ЗНО, Вакуленко відповіла:

"Перше пробне незалежне зовнішнє тестування проходить успішно, у нас інформація з регіонів про те, що на сьогодні явка становила понад 90% майже з усіх навчальних предметів, що підтверджує те, що учасники проголосували за успішне і безпечне пробне ЗНО. І те, що вони прийшли на пункти тестування, показує, що вони нам довіряють".

Читайте також: "Росія заснувала Одесу": до скандалу зі шкільними підручниками історії підключили СБУ

Популярні відео

Заступниця директора УЦОЯО також прокоментувала перенесення пробного ЗНО в Києві, Миколаївській та Чернігівській областях на 24 квітня.

"Ми сподіваємося на те, що зможемо провести пробне ЗНО в усіх регіонах, насамперед тому, що дбаємо про наших учасників, для них пробне ЗНО дуже важливе. Сподіваємося, що Київщина, Миколаївщина, Чернігівщина приєднаються до нас. Водночас, ми їм запропонуємо зошити по ЗНО в кабінетах, якщо форс-мажорні обставини завадять нам провести пробне, то учасники зможуть працювати вдома", - сказала вона.

Читайте також: У школах України знайшли "неправильні" підручники з армією Росії: деталі скандалу

Раніше заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко в ефірі телеканалу "Україна 24" дала поради, як школярам підготуватися до основної сесії ЗНО у 2021 році.

Джерело Україна 24 Теги