Жителів ОРДЛО не пускають до України - прикордонник про ситуацію на Донбасі

На контрольованій Україною території всі КПВВ залишаються відкритими

Жителів ОРДЛО не пускають до України - прикордонник про ситуацію на Донбасі

На Донбасі бойовики ОРДЛО продовжують блокувати п'ять контрольних пунктів в'їзду-виїзду, пропуск людей здійснюється лише через два КПВВ.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" пресофіцер Східного регіонального управління Держприкордонслужби Ігор Лизогуб.

"На контрольованій території всі КПВВ відкриті й готові здійснювати пропуск. Цей процес почався 10 листопада минулого року, відтоді працюють тільки "Станиця Луганська" щодня, а на КПВВ "Новотроїцьке" окупанти розблоковують рух дорожнім коридором двічі на тиждень. Ми фіксуємо тільки фактичний перетин лінії розмежування, тому можемо говорити про те, що пропуск наразі не здійснюється", - сказав він.

Читайте також: Звична тактика Путіна — в ТКГ розповіли про плани Росії щодо Донбасу

Популярні відео

Лизогуб повідомив, скільки людей сьогодні перетинає лінію розмежування:

"Якщо говорити про КПВВ "Новотроїцьке", то тут пасажиро-транспортний потік стабільний, близько 200 громадян в той і інший бік мають можливість за тиждень перетнути лінію розмежування. Що стосується "Станиці Луганської", то цього тижня понад 5 тис. осіб пройшли в бік тимчасово окупованої Луганщини і така сама кількість потрапила на контрольовану територію, ці цифри ідентичні до минулого тижня".

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Росія не зацікавлена у відкритті КПВВ.