Вакцинація в Україні - лікарка порівняла дві популярні вакцини

Людмила Мухарська розповіла про препарати CoronaVac і Pfizer

Вакцинація в Україні - лікарка порівняла дві популярні вакцини

Лікарка-епідеміологиня Людмила Мухарська в ефірі програми "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24" порівняла вакцини від коронавірусу CoronaVac і Pfizer, про постачання яких домовилася Україна.

"Певна кількість людей довіряє Pfizer, тому що він постійно на вустах. Багато країн вакцинують Pfizer, і всі говорять, що це нова, перспективна вакцина, тобто платформа, на якій розроблена ця вакцина, раніше не застосовувалася для виробництва інших вакцин... Китайська вакцина CoronaVac - це інактивована вакцина, якій, до речі, довіряють люди, котрі довіряють вакцинам взагалі як таким, тому що вона зроблена на платформі, на якій зроблено багато вакцин, які застосовуються при вакцинації дітей", - розповіла Мухарська.

Читайте також: Щепитися можна різною вакциною: лікарка розповіла про нововведення у вакцинації

Популярні відео

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що прищеплювати вакциною CoronaVac в Україні почнуть з 10 квітня.

Також Степанов повідомив, що Україна протягом 2021 року розраховує отримати 10 млн вакцин Pfizer, поставки почнуться протягом декількох місяців.

Джерело Україна 24 Теги