Людмила Добровольська вестиме новини "Сьогодні"

Повернення у кадр легендарної ведучої підсилить команду новин

Людмила Добровольська вестиме новини "Сьогодні"

З понеділка, 12 квітня, в ефір каналу «Україна» повертається легендарна телеведуча Людмила Добровольська. Вона інформуватиме глядачів про події України та світу у вечірніх випусках новин «Сьогодні» на телеканалах «Україна» та «Україна 24».

У березні 2021 року новини «Сьогодні» вийшли в оновленому форматі. З наступного тижня до облич аналітично-інформаційної команди приєднається одна з найбільш впізнаваних телеведучих України — Людмила Добровольська.

«Я рада презентувати в ефірі роботу моїх колег - новин «Сьогодні» та молодої й амбітної команди «Україна 24». Крім завзяття та професіоналізму, у колективі вирує жива енергія, нам вдалося дати формату новин нове бачення, в нас багато нових ідей та амбітних планів - це мене й надихнуло повернутися у кадр. Я маю що сказати глядачу. Впевнена, що мій досвід ведучої, вміння працювати з інформацією та налагоджувати контакт з аудиторією спрацюють на посилення команди», – зазначає ведуча. 

Людмила Добровольська — фахова інформаційниця з великим досвідом та одна з найвідоміших телеведучих країни, за плечима якої вже 25 років роботи у медіа. Професіоналізм Людмили підтверджує не тільки багаторічна любов глядача, а й визнання колег. Телеведуча є лауреатом двох премій «Телетріумф» у номінаціях «Ведуча інформаційних програм» та «Ведуча програми будь-якого формату».

Повернення у кадр легендарної ведучої підсилить команду новин, оскільки раніше Людмила була керівником випусків інформаційної програми «Сьогодні» та знає всі секрети створення якісного контенту на сучасному телебаченні.

Нагадаємо, новини «Сьогодні» — це 24 години повного занурення в інформаційний простір України та світу. Ведучі новинних програм розповідають про найактуальніші події, відтворюючи повну інформаційну картину дня. Бренд «Сьогодні» є найбільш впізнаваною новинною платформою, якій довіряє вся країна. 

Дивіться новини «Сьогодні» в ефірі та на офіційному сайті каналу, а також дізнавайтеся про все найпершими на порталі segodnya.ua.

Джерело Україна 24 Теги