Бойовики розраховували на гуманітарну катастрофу — "слуга народу" про Донбас

Олена Шуляк розповіла, що її вразило у звіті про ситуацію на сході України

Бойовики розраховували на гуманітарну катастрофу — "слуга народу" про Донбас

Нардепка зі "Слуги народу" Олена Шуляк розповіла в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" про свої враження від доповіді глави Генштабу ЗСУ щодо ситуації на Донбасі.

"Що мене вразило у звіті Хомчака, хоча, що вже може здивувати, постійні провокації з боку Росії. Річ у тому, що коли найманці вбивали наших військових, вони захопили водонапірну вежу, яка постачає воду як на окуповані території, так і території, підконтрольні Україні. І розрахунок вівся на те, що Україна стрілятиме в цю вежу, і це призведе до гуманітарної катастрофи, населені пункти залишилися б без води", — сказала вона.

Читайте також: Війська Росії біля кордонів: Арестович розповів, як Захід підтримав Україну

Популярні відео

За словами Шуляк, Україні потрібно бути готовою до будь-яких провокацій Росії

"І на цей час ми бачимо провокації: то водонапірна вежа, то якісь розповіді про нібито вбиту за допомогою українського безпілотника дитину. Ми повинні розуміти, що так, є військова частина російської агресії, а є ще й інформаційна. Росія веде повномасштабну гібридну війну, і нам всім потрібно бути готовими до будь-яких загострень і провокацій із залученням всіх сил", — сказала вона.

Нагадаємо, заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що в разі відновлення масштабних військових дій на Донбасі Росія "буде захищати" громадян з паспортами РФ.

Джерело Україна 24 Теги