Те, що в Україні — це не локдаун: лікар про карантинні обмеження

Ізраїльський лікар розповів, чому заходи в Україні недостатні для боротьби з коронавірусом

Те, що в Україні — це не локдаун: лікар про карантинні обмеження

Карантинні заходи в Україні не мають нічого спільного з локдауном — про це заявив лікар з Ізраїлю Борис Бриль в ефірі каналу "Україна 24, коментуючи успіх Ізраїлю в боротьбі з коронавірусом.

"До початку вакцинації були жорсткі локдауни. Те, що у вас, — це не локдауни. У нас людині не можна було виходити більше тисячі метрів від будинку, а були локдауни, де взагалі не можна було виходити. Багато що було переведено на віддалену роботу, також без поважної причини не можна було нікуди 'їздити, і це не те, що ти поїхав і посперечався з поліцією. Посперечався з поліцією — опинився обличчям на землі, руки за спиною в наручниках, і штраф 1800 доларів", — сказав він.

Читайте також: Чи продовжать локдаун у Києві — подробиці від Кличка

При цьому, за словами лікаря, самі люди дотримувалися всіх обмежень.

"Але такі заходи (штрафи та інші покарання — ред.) майже не застосовувалися, бо в Ізраїлі найвища цінність — це людське життя, і люди розуміли, що ці заходи потрібні, щоб уберегти себе, своїх батьків, близьких. Те саме з масками. Ізраїльтяни носили маски, а незручності — це не так важливо. Говорити говорили (про те, що це не обов'язково - ред.), але всі дотримувалися", — сказав він.

Раніше керівник національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін розповів, чому карантин може не принести результату.

Джерело Україна 24 Теги