У Молдові порушили справу про викрадення судді Чауса — подробиці

Влада Молдови заявила, що про викрадачів все відомо

У Молдові порушили справу про викрадення судді Чауса — подробиці

У Молдові розслідують обставини викрадення українського судді Миколи Чауса. Це сталося 3 квітня в столиці – Кишиневі. Місцева поліція вважає, що викрадачів було до десяти осіб і вони були озброєні.

Також молдавські правоохоронці припускають — Чауса вивезли на територію України. Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу "Україна 24" повідомив депутат місцевого парламенту, ексміністр юстиції Володимир Чеботар.

"Безпосередні виконавці владі Молдови відомі — імена, прізвища, як виглядають, коли прийшли, коли виїхали, яким чином. У деталі не буду вдаватися, бо є кримінальна справа, розслідування, ми не повинні вплинути чи розкрити деталі", — розповів Чеботар.

Читайте також: Сподіваюсь, буде рішення суду – Разумков про нові санкції РНБО

Популярні відео

Нагадаємо,  Микола Чаус був суддею Дніпровського райсуду Києва. У 2016-му його звинуватили в отриманні хабаря у 150 тисяч доларів. Кошти суддя ховав у скляних банках, закопаних на подвір'ї. Скориставшись  суддівською недоторканістю, Чаус тоді уникнув арешту і втік до Молдови. Політичного притулку він там отримати не зміг. В Україні Чаусу загрожує до 12 років ув’язнення.

Джерело Україна 24 Теги