Питання не в лікарнях — у Кличка озвучили головну проблему з лікуванням COVID-19

Микола Поворозник розповів про завантаженість лікарень у столиці

Питання не в лікарнях — у Кличка озвучили головну проблему з лікуванням COVID-19

Відкривати мобільні госпіталі для хворих на коронавірус в столиці немає сенсу. Про це заявив перший заступник мера Києва Віталія Кличка Микола Поворозник у програмі "Народ проти" на каналі "Україна 24".

"З такою кількістю ліжок у Києві в комунальній структурі лікарень, відомчих лікарнях розгортання госпіталів не потрібно. Питання не стільки в госпіталі, скільки в лікарях, які надаватимуть послуги в мобільному госпіталі або лікарні. Ми зараз готуємо до введення відділення протитуберкульозного диспансеру, сьогодні перебуваємо в пошуку лікарів, яких можна було б сформувати в медичні бригади для допомоги в стаціонарах", — сказав він.

Читайте також: Проходимо складний період — санлікар Ляшко відповів, чи буде тотальний локдаун

Популярні відео

При цьому, за словами заступника мера, ситуація в Києві залишається непростою.

"В цілому ситуація складна, у нас понад 77% загальна завантаженість ліжок, якщо говорити про ліжка з киснем, то близько 80%. Ми за останні 3 тижні ввели понад 1200 ліжок в комунальній сфері, розпочала роботу залізнична лікарня, також перших хворих почала приймати лікарня Академії наук.

Посилили карантинні заходи, з огляду на те, що у нас різко збільшилася кількість захворювань. Було 85% на робочих місцях, 15% хворіло, тому прийняли рішення, щоб працювали співробітники критичних підприємств, обмежили доступ до транспорту", — розповів він.

Раніше мер Києва Віталій Кличко звернувся з проханням до центральних органів влади дозволити розміщувати хворих на коронавірус у відомчих лікарнях.

Джерело Україна 24 Теги