Кропивницька лікарня швидкої допомоги вперше за пів століття дочекалася реконструкції

У лікарні відремонтували приймальне відділення

Кропивницька лікарня швидкої допомоги вперше за пів століття дочекалася реконструкції

Офіційна сторінка Кіровоградської обласної державної адміністрації у Facebook повідомляє, що реконструкцію приймального відділення за програмою президента "Велике будівництво" завершили у Кропивницькій лікарні швидкої медичної допомоги. Такий масштаб робіт відбувся вперше за 50 років, заявив головний лікар медзакладу Руслан Іванов.

"Вперше за 50 років у лікарні відбулися будівельні роботи такого масштабу. Маємо нове, європейського зразка відділення екстреної медичної допомоги. Але найбільша особливість – відтепер ми можемо одночасно приймати дві карети "швидкої". Для надання ургентної допомоги – це важливо", – зазначив Іванов.

За даними голови ОДА Андрія Назаренка, нове приймальне відділення у Кропивницькому – одне з шести, які осучаснюють в області. Раніше відділення екстреної медичної допомоги запрацювало в Добровеличківській лікарні, а у Гайвороні, Олександрії, Світловодську й обласній лікарні очікується відкриття після реконструкції.

Читайте також: За програмою "Велике будівництво" оновлюють 5 приймальних відділень лікарень Київщини

"За програмою "Велике будівництво" ми маємо можливість перетворити застарілу медичну інфраструктуру на європейську. Це сучасні відділення з такими ж сучасними підходами до надання невідкладної допомоги. І насамперед – це функціональність", – сказав Назаренко.

Реконструкція відділення екстреної меддопомоги у Кропивницькому тривала менше, ніж пів року. Підрядники повністю осучаснили старе приміщення на 563 квадрати й добудували нове ще на 100 кв. м. Загальна вартість робіт становить 10 мільйонів гривень.

Раніше заступник керівника Офісу президенту та координатор “Великого будівництва” Кирило Тимошенко повідомив, що у 2021 році президентську програму буде розширено за рахунок таких напрямків: доступне іпотечне кредитування та фінансовий лізинг, розбудова мережі регіональних авіахабів, створення державного авіаперевізника, розвиток мережі приміських експресів та швидкісних потягів між найбільшими містами, розбудова соціальної інфраструктури, в числі якої 177 приймальних відділень. 

Джерело Україна 24 Теги