Проходимо складний період — санлікар Ляшко відповів, чи буде тотальний локдаун

Віктор Ляшко розповів про стабілізацію ситуації з захворюваністю

Проходимо складний період — санлікар Ляшко відповів, чи буде тотальний локдаун

Ситуація з коронавірусом в Україні стабілізується, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"В Україні дійсно стабілізувалася кількість нових випадків. Івано-Франківська область, швидше за все, завтра буде виведена з червоного рівня епідемічної небезпеки. Вони вже досягли показників, які дозволяють нам перевести її в жовтий рівень. Закарпатська область — день-два, і теж вийде з червоного рівня. Ми бачимо стабілізацію процесу на заході країни. Це свідчить про те, що в середньому зростання захворюваності та вихід на показники жовтого рівня займає 3-4 тижні", — сказав він.

Читайте також: Pfizer в Україні ще немає — санлікар Ляшко про чутки щодо підпільної вакцинації

Популярні відео

Ляшко запевнив, що тотальний локдаун в країні не вводитиметься.

"Україна 39-а за смертністю в Європі та 48-а у світі. Ми не на перших місцях. Бувають дні, коли фіксується велика кількість випадків для нашої країни, в порівнянні з іншими. Складний період, який ми проходимо в адаптивному карантині. Тотального карантину не буде, адаптивний карантин можна використовувати без тотального локдауну. Головне — дотримуватися норм", — сказав він.

Раніше Ляшко назвав дві умови, дотримання яких необхідно для того, щоб прищепити за планом 70% дорослого населення України.

Джерело Україна 24 Теги