Не повинен цього робити, але роблю — Кличко емоційно висловився про вакцини від COVID-19

Віталій Кличко розповів, що продовжує вести переговори про закупівлю вакцин для Києва

Не повинен цього робити, але роблю — Кличко емоційно висловився про вакцини від COVID-19

Вакцини для щеплення від коронавірусу в Києві ще є — про це розповів мер столиці Віталій Кличко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Ми отримали 42 600 вакцин у Києві, понад 30 тисяч людей вакцинувалися. Тобто вакцина ще є. Ми зараз працюємо, і я працюю особисто по своїх контактах, і сподіваємося, що отримаємо додаткові вакцини. Вакцинація — це ефективний метод зупинення інфекції", — сказав він.

Читайте також: Лікарні в Києві переповнені: Кличко просить Кабмін і Раду про допомогу

Популярні відео

Кличко також прокоментував свою обіцянку особисто домовитися про 1 млн доз вакцини.

"Ключова складова в усіх країнах закупівлі вакцин — це відповідальність центральної влади. Я розумію, що вона зараз не може поставити вакцини, і використовую всі свої можливості, персональні контакти, щоб вакцину отримати. Зараз є великі складнощі з постачанням, і я роблю на своєму рівні — я не повинен цього робити! Але ми прийняли рішення, виділили кошти, і я роблю все можливе, щоб вакцина була в Києві. Ми гратись у політику не будемо", — сказав він.

Кличко додав, що переговори ведуться с усіма ключовими виробниками, і деякі обіцяють її поставити, але ціль — отримати вакцину якнайшвидше, тому переговори ще йдуть.

Раніше Кличко розповів, чи продовжать локдаун у Києві до 10 травня.

Джерело Україна 24 Теги