Пропозицій буде більше — експерт про відновлення авіасполучення після карантину

Ігор Голубаха розповів, що буде з подорожами після того, як відновляться польоти

Пропозицій буде більше — експерт про відновлення авіасполучення після карантину

Відновлення авіасполучення з Європою можуть відкласти на невизначений термін. Попередні терміни спрощення перетину кордонів були заплановані на початок червня. При цьому за статистикою, за березень 2021 року українські авіакомпанії виконали майже на 6% більше рейсів, ніж минулого року, а іноземні — на понад 15% менше.

Цю статистику прокоментував у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Ігор Голубаха.

"Більше з'являється рейсів усередині України. Наші компанії більш зацікавлені у відновленні міжнародних польотів і ставлять якомога більше рейсів в ті країни, які відкриваються для українців. Все це разом дає такий невелике зростання", — сказав він.

Читайте також: Працевлаштування в Польщі: названі найпопулярніші вакансії

Також Голубаха розповів, чи можна планувати поїздку до Греції, міністр туризму якій заявив, що країна з 14 травня відкриє кордони без обмежень.

"Ми сподіваємося, що це відбудеться. Поки однозначного висновку, офіційних заяв чиновників ми не чули щодо саме українців, але знаємо, що з 14 квітня Греція буде відкрита для росіян. Сподіваємося, що і для нас теж", — сказав він.

Популярні відео

Експерт відповів, як відкриття авіасполучення позначиться на туристичній галузі.

"Потрібно розуміти, що є комплексна проблема, яку потрібно розглядати з різних боків. З одного боку, знижується платоспроможність українців, і вони можуть менше дозволити собі подорожувати. З іншого, все більше авіакомпаній розуміють і зацікавлені в тому, щоб відновлювати польоти. Одним з основних чинників розвитку туризму завжди було пряме авіасполучення.

Крім того, на сьогодні економічна ситуація, зокрема, підтримка державою авіаперевізників, принаймні в Україні залишає бажати кращого. Тому поки не можна сказати, що якщо завтра відкриють авіасполучення, то відразу полетять флотилії літаків вивозити українців за кордон. Але я можу запевнити, що пропозиції туроператорів і авіакомпаній будуть збільшуватися, коли відкриватимуться країни", — сказав він.

Раніше провідний експерт в галузі туризму Олександр Новиковський розповів, на що звертати увагу туристам при покупці страховки в подорож.

Джерело Україна 24 Теги