Степанов висловився про побічні ефекти від вакцин: Давайте не фантазувати

Міністр прокоментував скандал навколо препарату AstraZeneca

Степанов висловився про побічні ефекти від вакцин: Давайте не фантазувати

Голова МОЗ Максим Степанов в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментував чутки щодо побічних ефектів після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca.

Міністр повідомив, що його відомство в постійному режимі комунікує з Європейським агентством з лікарських засобів.

"Як тільки будуть офіційні документи, а не коментарі, тоді будемо дивитися на текст висновку, і потім приймати відповідне рішення", - зазначив він.

Читайте також: Степанов розповів, скільки щеплень на місяць може робити Україна

Степанов нагадав, що "місяць тому, дивлячись на коментарі, багато було паніки в Україні щодо використання цієї вакцини".

"Потім вийшов офіційний документ, в якому було зазначено, що жодного зв'язку між вакцинацією вакциною Astrazeneca і тромбозами не було виявлено", - сказав глава МОЗ.

Популярні відео

На запитання, що буде, якщо зараз зв'язок доведуть, Степанов відповів:

"Давайте подивимось на документ. Давайте не фантазувати".

Читайте також: Україна отримає 10 млн вакцин Pfizer - Степанов озвучив терміни

Нагадаємо, кілька європейських країн відмовилися імунізувати населення AstraZeneca через побоювання побічних реакцій, зокрема тромбозів. Своєю чергою Європейське агентство з лікарських засобів оголосило препарат AstraZeneca безпечним.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Україна в межах програми COVAX отримає 367 тис. вакцин Astrazeneca, яка вироблена в Південній Кореї.

Джерело Україна 24 Теги