Україна отримає 10 млн вакцин Pfizer - Степанов озвучив терміни

Угода з Pfizer була підписана завдяки втручанню Зеленського, зазначив міністр

Україна отримає 10 млн вакцин Pfizer - Степанов озвучив терміни

Україна протягом 2021 року розраховує отримати 10 млн вакцин Pfizer, постачання розпочнеться протягом декількох місяців.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" повідомив голова МОЗ Максим Степанов.

"Завдяки Зеленському із Pfizer справи пішли швидше. Ми достатньо довго працювали над цим контрактом. Вирішальною була розмова Зеленського з виконавчим директором компанії Pfizer. Після того в нас все швидше пішло. Багато було безсонних ночей, це ще потребувало ухвалення закону, інших нормативних актів. І нарешті я і Pfizer підписали цей договір. У нас передбачено, що постачання всіх 10 млн вакцин відбудеться протягом 2021 року. Перші партії, ми думаємо, що отримаємо протягом декількох місяців. Ми розраховуємо, що в травні вже маємо отримати перші дози за цим контрактом. Тобто травень-червень, скажімо так", - повідомив міністр.

Читайте також: Степанов висловився про побічні ефекти від вакцин: Давайте не фантазувати

Популярні відео

Степанов також зазначив, що в Україні будуть створені необхідні умови для зберігання вакцин Pfizer:

"Ми розуміємо, як будемо робити – холодовий ланцюг, логістику, де будемо зберігати, і також в рамках своїх контрактів, які будуть укладені з компаніями, які зможуть забезпечити нам зберігання цієї вакцини на центральному складі. Ми все це зробимо, це все пропрацьовано".

Читайте також: Проблем немає: Степанов пояснив, коли почнуть робити щеплення китайською вакциною

Глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, скільки щеплень від коронавірусу на місяць може робити Україна.

Джерело Україна 24 Теги