Путін знає, чим все закінчиться: Кравчук розповів, чи нападе Росія

Перший президент України впевнений, що в разі війни мільйони людей стануть на захист Батьківщини

Путін знає, чим все закінчиться: Кравчук розповів, чи нападе Росія

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук вважає, що Росія не почне війну, проте потрібно бути готовими до всього.

Таку думку він висловив в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24", коментуючи демонстративне стягування військ Росії до кордонів України.

"Я виходжу з того, що від Росії можна чекати чого завгодно. Вона непередбачувана. Ніхто, наприклад, не очікував, що почнеться агресія проти України на Донбасі, що буде реалізована мрія Росії про анексію Криму, але це сталося дуже швидко. Ми опинилися перед фактом, бувши неготовими до таких сценаріїв. У будь-якій ситуації ми повинні виявляти спокій і переконаність у тому, що ми не самі. Мене радує, що в Європі та США офіційно заявили, що сам на сам Україна з Росією не залишиться", - сказав глава української делегації в ТКГ.

Читайте також: Путін піде з влади в Росії тільки у двох випадках - політик з РФ

Популярні відео

Кравчук зазначив, що Росія, попри свої погрози, не готова вести війну.

"Друге. Думаю, Росія не готова до широкомасштабної війни, у неї багато внутрішніх проблем. Путін добре знає, чим все це може закінчитися для нього і для Росії. Правда на боці України, і ми вже не ті, що були 7 років тому. Мільйони людей встануть на захист своєї країни. І Росія розуміє, що Україна - це не якась маленька держава, а держава, яка взяла на себе перший удар. Коли я сьогодні спілкувався з Вашингтоном, там промайнула така думка: Росія воює не проти України, вона воює проти демократії, цивілізації", - сказав Кравчук.

Читайте також: Росія не нападе на Україну — експерт назвав дві ознаки

Нагадаємо, раніше генерал-майор СБУ, ексначальник Управління СБУ в Донецькій і Луганській областях Олександр Петрулевич в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" висловив думку, що Росія намагається впливати на психіку президента США Джозефа Байдена.

Джерело Україна 24 Теги