Гра м'язами: генерал СБУ розповів, навіщо Росія накопичує війська біля кордонів України

За словами Олександра Петрулевича, російські війська, розміщені на окупованих територіях, неукомплектовані й непридатні

Гра м'язами: генерал СБУ розповів, навіщо Росія накопичує війська біля кордонів України

Генерал-майор СБУ, ексначальник Управління СБУ в Донецькій і Луганській областях Олександр Петрулевич в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" висловив думку, що Росія, демонстративно стягуючи війська до кордонів України, намагається впливати на психіку президента США Джозефа Байдена.

"Все це гра м'язами та вплив на психіку не стільки України, скільки пана Байдена, який когось назвав вбивцею, а за ним почали повторювати інші президенти, не боячись називати речі своїми іменами", - сказав генерал.

Читайте також: Путін досяг мети - ексдепутат Держдуми про війська Росії біля кордонів України

Популярні відео

За словами Петрулевича, перевірка вже розташованих на окупованій території російських військ показала їхню непридатність.

"Була перевірка двох армійських корпусів у Донецьку і Луганську. Встановили великий некомплект, у середньому на 40% неукомплектованість військових частин, які там є. Це свідчить про те, що на службу за контрактом там ніхто не йде. Ті "іхтамнєти", які приїжджали з Сибіру, ​​Далекого Сходу трохи заробити, вже туди не їдуть. Перевірили бронетехніку, з 30-35 танків боєздатні 8. Це не ми перевірили, це перевіряла російська комісія. Не враховуючи, що не проведене технічне обслуговування стволів танків, мінометів і гаубиць, які пройшли граничний знос", - сказав генерал.

Читайте також: Ексголова СБУ назвав слабке місце України у випадку війни з Росією

Петрулевич стверджує, що самі російські військові розуміють, що воювати не зможуть, і намагаються проводити "призов" серед місцевого населення.

"Вони прекрасно розуміють, дай Боже якщо добу протримаються, і це малоймовірно. Виходячи з цього, останнім часом почався "призов" у так звану народну міліцію, по 200 осіб, як пробний варіант. Хто піде туди служити за 15 тис. рублів?" - сказав Петрулевич.

Раніше в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що пропаганда Росії активно поширює брехню про загибель дитини на Донбасі, аналогічну знаменитому фейку 2014 року про "розп'ятого хлопчика".

Джерело Україна 24 Теги