Хоч би не було війни: Гордон оцінив новий фейк Росії про Донбас

Журналіст зазначив, що пропаганді РФ знову знадобилися "розп'яті хлопчики"

Хоч би не було війни: Гордон оцінив новий фейк Росії про Донбас

Пропаганда Росії активно поширює брехню про загибель дитини на Донбасі, аналогічну знаменитому фейку 2014 року про "розп'ятого хлопчика".

Про це заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Я сьогодні вдень подивився програму "60 хвилин", яку ведуть на каналі "Росія 1" Скабєєва і Попов. І у мене важкі думки з цього приводу. Я дуже чуйно ловлю інтонацію, я дуже чітко ловлю настрій. І, виходячи з того, що є в інформаційному порядку денному, що мені говорять не для передачі люди, які розуміються на військовій справі, - хоч би не було війни. Ось зараз я задумався над цим сильно", - заявив журналіст.

Читайте також: Гордон про Донбас: "Це козирна карта в руках Путіна"

Популярні відео

За його словами, практично всю програму Скабєєва і Попов обговорювали загибель хлопчика на Донбасі.

"Як кажуть вони, 4-річний хлопчик загинув внаслідок обстрілу Збройних сил України... Зараз сусідів цієї родини опитують наші ЗМІ. Там з'ясувалося, що хлопчик підірвався на міні. Але те, як розкручується, що українці вбивають дітей... Ми пам'ятаємо фейк з "розп'ятим хлопчиком", коли актори там грали. Вони нав'язують російському суспільству думку, що "ми не можемо залишатися осторонь", нарощують військову присутність навколо кордонів України", - заявив журналіст.

Читайте також: Путіна в Раді обізвали "х**лом" - Гордон оцінив вчинок депутатки

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" висміяв одного з головних російських пропагандистів Володимира Соловйова.

Джерело Україна 24 Теги