Лікування коронавірусу: відомий лікар назвав головну проблему

Семен Глузман нагадав про епідемії свинячого і пташиного грипу

Лікування коронавірусу: відомий лікар назвав головну проблему

Основна проблема лікування коронавірусу в світі полягає в тому, що лікарі використовують "напівдоказову" медицину, оскільки симптоми і побічні ефекти хвороби поки до кінця не вивчені.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" відомий лікар-психіатр і правозахисник Семен Глузман.

"Зараз світова медична наука з цим вірусом потрапила в дуже серйозну ситуацію. З одного боку, в різних країнах, і навіть не в дуже розвинених, вже формуються нові вакцинні препарати. Це прекрасно, але ми ж не знаємо побічної дії. Те, що ми сьогодні маємо - це припущення", - зазначив він.

Читайте також: Дійшли до межі - ексміністерка пояснила слова Степанова про ковід-лікарні

Популярні відео

Глузман прокоментував перебіг захворювання:

"Те, що відбувається під час і після захворювання. Повернімося на 5-6 років назад, коли ми всі хворіли на грип. І неважливо, чи був це свинячий, пташиний або космічний грип. Він завжди супроводжувався астенією, слабкістю, легкими депресивними станами. Очевидно, це відбувається і зараз. Американська література говорить про це, але це ж попереднє дослідження".

Читайте також: Нові штами коронавірусу дісталися до України: що потрібно знати

За словами психіатра, "наука не повинна бути вгадуванням".

"Повинні бути докази, ми живемо в епоху доказової медицини. Те, що відбувається всередині захворюваності на ковід - це напівдоказова медицина, це я придумав термін", - зазначив Глузман.

Раніше доктор медичних наук Оксана Виговська в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала умову для перемоги над коронавірусом в Україні.

Джерело Україна 24 Теги