Карантин в Україні: в Авакова назвали кількість порушників

Володимир Мартиненко розповів, як проводяться перевірки дотримання карантину

Карантин в Україні: в Авакова назвали кількість порушників

Поліція штрафує заклади за порушення карантину — про це розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"У перший день було перевірена величезна кількість закладів, складено 165 протоколів. Перевірили заклади громадського харчування, розважальні заклади. Деякі з них працювали, попри обмеження. Таке було по всій території України, це не тільки Київ. Протягом доби у нас працювало майже 1100 рейдових груп, вони перевіряли заклади по тій інформації, яка надходила від громадян, з соціальних мереж і так далі. Не дивлячись на карантин, деякі заклади нехтують заборонами та продовжують працювати", — сказав він.

Читайте також: Локдаун у Києві вплине на роботу Пенсійного фонду: що чекає на пенсіонерів

Популярні відео

Мартиненко розповів, хто і в якій кількості проводить перевірки.

"Зараз задіяно близько 17 тисяч особового складу. Це і поліцейські, і деяка кількість співробітників Нацгвардії, і ДСНС, також залучаються військовослужбовці Збройних сил. Вони залучаються для роботи в рейдових групах і проведення перевірок, для охорони деяких медичних установ і для того, щоб забезпечувати пропускний режим, який введений в деяких місцях. У Києві разом зі співробітниками метрополітену чергують і поліцейські. Також проводяться перевірки на зупинках громадського транспорту", — сказав він.

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які карантинні обмеження діятимуть під час локдауну в столиці з 5 квітня.

Джерело Україна 24 Теги