Путін здатний на будь-які кроки — журналістка про ймовірність великої війни

Олеся Бацман розповіла, як Європа насправді ставиться до Росії

Путін здатний на будь-які кроки — журналістка про ймовірність великої війни

Президент Росії Володимир Путін може почати війну проти України, заявила журналістка Олеся Бацман в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"В Європі, як і в усьому іншому світі, завдяки не в останню чергу коронавірусу, накопичилася величезна кількість проблем. Звичайно ж, і Меркель, і Макрон, давайте не мати ілюзій, захочуть вирішувати ці проблеми зокрема і за допомогою Кремля, Путіна, Росії, нафтогазових грошей, які так часто закривали Європі очі на явні порушення права людини в РФ, явну агресію стосовно України та інших країн.

Якби Європа дивилася в майбутнє, вона б розуміла, що Україна той щит, який своїм тілом закриває від Росії, тому що якщо Путін з'їсть Україну, він не зупиниться, піде далі, і вже їм буде погано. Їх вже будуть не задобрювати та купувати, з ними будуть говорити з точки зору сили", — сказала вона.

Читайте також: Ексголова СБУ назвав слабке місце України у випадку війни з Росією

Популярні відео

Бацман зазначила, що Путін здатен піти на будь-який вчинок.

"Кравчук правильно сказав: я не знаю, зійшов він з розуму чи ні, сьогодні дах їде у багатьох, чому Путін має бути винятком, з огляду на його багаторічну абсолютну владу? Те, що знаходиться там у голові, може спонукати його на будь-які кроки, в тому числі на відкриття великої війни проти України", — сказала вона.

Раніше ексголова СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив військові приготування РФ біля кордонів України.

Джерело Україна 24 Теги