Україна на рівні найвідсталіших країн - відома журналістка про вакцинацію

Олеся Бацман навела приклад Ізраїлю та США

Україна на рівні найвідсталіших країн - відома журналістка про вакцинацію

Вакцинація від коронавірусу в Україні відбувається на рівні найвідсталіших країн світу.

Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" заявила головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман.

"Ситуація з коронавірусом в Україні настільки зараз драматична порівняно з осінню, коли здавалося, що у нас все погано... Зараз не просто все погано, а вірус став агресивнішим, молодшим, і лікарі говорять про те, що якщо раніше в реанімацію потрапляли люди, яким було 60+, то сьогодні приходять ті, кому 30+", - сказала вона.

Читайте також: Степанов розповів, скільки та які вакцини від коронавірусу отримає Україна

Популярні відео

За словами Бацман, "на тлі всього цього наша вакцинація на рівні найвідсталіших країн світу, в Європі такого немає".

"Я розмовляю з друзями з Ізраїлю і чую в телефоні такий характерний шум ресторану, гуляють люди, дитячий сміх. Я питаю: а що у вас там відбувається? Вони кажуть: у нас вже всі бізнеси працюють, бізнес не вбивають. Все в них відкрито, тому що вони провакцинували таку кількість людей, яка дозволяє країні повернутися до нормального життя. Майже те саме відбувається у США. Це говорить про те, що вони не просто життя зберігають, а й запускають економіку. А в нас - я не розумію", - підкреслила журналістка.

Читайте також: Нові штами коронавірусу дісталися до України: що потрібно знати

Як зазначила Бацман, коли перші країни почали вакцинацію в грудні минулого року, Україна в цей час ще не мала жодного контракту.

"Знаючи ставлення українців до вакцинації в принципі, український МОЗ завозить сюди ту вакцину, до якої найбільше запитань. До того ж - спочатку обіцяє інші вакцини, відоміші, обіцяє інші терміни і не пояснює, чому це відбувається. Українська представниця Pfizer розповіла, що інші країни укладали контракти ще влітку минулого року, вели переговори під час другої фази випробувань, Україна не зверталася", - заявила вона.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про третю хвилю COVID-19 в Україні.

Джерело Україна 24 Теги