Київ через коронавірус опинився перед вибором - лікар про локдаун

Лікарні столиці переповнені, зазначив Сергій Дубров

Київ через коронавірус опинився перед вибором - лікар про локдаун

Київ у результаті зростання захворюваності на коронавірус опинився перед вибором - потерпіти незручності через карантинні обмеження або ховати сотні людей.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" лікар-анестезіолог Сергій Дубров, коментуючи запроваджений з 5 квітня локдаун у столиці.

На запитання, скільки часу потрібно, щоб у результаті жорсткого карантину було помітно поліпшення, лікар відповів:

"Не тиждень точно. 2-3-4 тижні як мінімум, швидше за все, 3-4 тижні. Це абсолютно доцільно. Ми тут, буду цинічним, стоїмо перед вибором: або ховати сотні киян, або потерпіти два тижні таких ось незручностей. Мені здається, що краще потерпіти кілька тижнів або навіть місяць, ніж мати сотні померлих щодня".

Читайте також: Локдаун у Києві вплине на роботу Пенсійного фонду: що чекає на пенсіонерів

Популярні відео

За словами Дуброва, в столиці "зараз топові лікарні на 100% заповнені пацієнтами".

"Уже фізично в Олександрівській лікарні, 4-й, 17-й ліжка заповнені майже на 100%, просто неможлива госпіталізація. Якщо не вжити жорстких заходів, то просто не буде куди госпіталізувати пацієнтів, вони помиратимуть. Ми наблизилися до критичної ситуації. Жорсткі обмеження, зокрема з транспортом, я впевнений, дозволять пом'якшити цю ситуацію і домогтися контролю над новими випадками", - зазначив він.

Читайте також: Локдаун у Києві – Кличко назвав умову для введення надзвичайного стану

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які карантинні обмеження діятимуть під час локдауну в столиці з 5 квітня.

Джерело Україна 24 Теги