Локдаун у Києві вплине на роботу Пенсійного фонду: що чекає на пенсіонерів

Киянам похилого віку порадили відмовитися від відвідувань Пенсійного фонду і користуватися веб-порталом ПФУ

Локдаун у Києві вплине на роботу Пенсійного фонду: що чекає на пенсіонерів

Пенсійний фонд не скасовуватиме прийом громадян у Києві через запроваджений з 5 квітня локдаун, проте обмежить доступ до своїх приміщень.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" повідомила заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Києві Олена Бойко.

"Для пенсіонерів майже нічого не зміниться. Єдина проблема сьогодні для пенсіонера - це те, що ми все-таки обмежили доступ до приміщень Пенсійного фонду. Однак послуги надаються. Насамперед ми надаємо послуги з первинного призначення пенсій, виплати допомоги на поховання. Звісно ж, для того, щоб себе захистити, принаймні, щоб пенсіонери себе захистили і не наражали на небезпеку, ми радимо користуватися веб-порталом Пенсійного фонду, засобами якого можна вирішити будь-яку проблему, будь-яке питання, призначити і перерахувати пенсію. Але ж ми розуміємо, що пенсіонери не всі мають доступ до інтернет-ресурсу, не всі мають цифровий підпис, тому прийом громадян все ж таки проводимо", - розповіла Бойко.

Читайте також: Цілком можливо — Кличко про введення комендантської години в Києві

Популярні відео

Раніше мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які карантинні обмеження діятимуть під час локдауну в столиці з 5 квітня.

Джерело Україна 24 Теги