Степанов про третю хвилю коронавірусу: На нас чекає напружена ситуація

Кількість нових випадків коронавірусу може зрости до 25 тис. на добу

Степанов про третю хвилю коронавірусу: На нас чекає напружена ситуація

В Україні в найближчі два тижні зростатиме захворюваність на коронавірус у рамках третьої хвилі COVID-19.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"За нашими прогнозами, ще близько 2 тижнів ми можемо рости - і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщується ближче до центру, на схід. На нас ще чекає досить напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19", - говорить міністр.

Читайте також: Посилення карантину: в Києві анонсували нові штрафи для порушників

На його думку, показник захворюваності може досягти 25 тисяч нових випадків на добу.

"Є багато факторів, які зараз не виконуються. Наприклад, ті ж самі правила, які встановлені щодо карантинних обмежень. Вони не виконуються на 100%. Ясно, що всі ці фактори впливають на кількість недужих. Для нас дуже важливе безумовне дотримання існуючих обмежень", - підкреслив Степанов.

Популярні відео

Як зазначив міністр, для МОЗ дуже важливе безумовне дотримання існуючих обмежень.

"Ми всі з вами ходимо містом, бачимо, яким чином дотримуються правил. Ми бачили, що відбувалося в суботу в парках, велика кількість людей без масок, гуляють, спілкуються. Ми з вами знаємо, що у нас втемну працюють деякі заклади, яким заборонено працювати. Я сьогодні піднімав питання на урядовій нараді, що ми можемо прописувати будь-які правила, головне, щоб їх виконували, і ті органи, які зобов'язані проконтролювати дотримання, повинні це робити. Тільки в такий спосіб, світ іншого не вигадав, ми зможемо зупинити поширення цієї третьої хвилі", - заявив він.

Читайте також: Водії маршруток забили на сполох через локдаун у Києві: Можемо просто зупинитися

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можуть в Україні ввести комендантську годину у зв'язку з карантином.

Джерело Україна 24 Теги