Фальшиві перепустки та затори: у Авакова розповіли про перший день карантину в Києві

Радник голови МВС розповів, що відбувається в столиці в перший день жорстких обмежень

Фальшиві перепустки та затори: у Авакова розповіли про перший день карантину в Києві

У Києві шахраї торгують підробленими спецперепустками на громадський транспорт. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Поки що офіційно зафіксований один такий випадок. Зараз проводяться слідчі дії, відкрито кримінальне провадження. Чи був це поодинокий випадок чи будуть ще такі випадки, говорити рано, але поліцейські перевіряють всю інформацію", — сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: Разумков розповів, чи введуть комендантську годину

Популярні відео

Також Мартиненко розповів, як проходить перший день жорсткого карантину.

"У перший день карантину у нас виникли певні складнощі у зв'язку з тим, що люди не повністю розуміють, як потрапити на роботу, потрібно було враховувати всі ці моменти. Але я сподіваюся, що в наступні дні люди будуть враховувати, що транспорт їде з неповним завантаженням, що не можна в транспорт без спецперепусток, і будуть враховувати час добирання на роботу. Також сьогодні були ускладнення через затори в Києві, бо багато людей пересіли на власні авто", — сказав він.

Додамо, жінка, яку затримали за торгівлю підробленими перепустками, виклала оголошення на своїй сторінці в соцмережі. Разом з перепустками вона пропонувала довідку про нібито працевлаштування в одній зі столичних лікарень.

Джерело Україна 24 Теги