Киянку затримали за продаж фальшивих спецперепусток: подробиці від поліції

Андрій Крищенко розповів про випадки продажу перепусток у громадський транспорт

Киянку затримали за продаж фальшивих спецперепусток: подробиці від поліції

У Києві затримали одну людину за продаж фальшивих спецперепусток в громадський транспорт — про це розповів заступник начальника національної поліції Андрій Крищенко на брифінгу в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Затримана поки одна людина, але у нас є кілька кримінальних проваджень, є звернення з міської адміністрації, транспортного управління щодо продажу спеціальних перепусток. Зареєстровано ще одне провадження в Шевченківському управлінні, є й інші дані. Все це відслідковується і перевіряється. Не думаю, що це буде щось масове. У цієї жінки було сто перепусток. Ми перевіримо насамперед, де вона їх взяла, і нестиме відповідальність згідно з законом за підробку документів", — сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: Разумков розповів, чи введуть комендантську годину

Популярні відео

За словами Крищенка, за таке правопорушення покаранням може бути до 3 років позбавлення волі або штрафи. Також він розповів, як поліція відстежує дотримання карантину.

"В цілому понад 2 тисяч правоохоронців безпосередньо перевіряють дотримання карантинних вимог. Спільні патрулі, наряди. Перевіряють парки, вулиці, торговельні заклади та, в першу чергу, транспорт", — сказав він.

Раніше кореспондентка "Україна 24" розповіла, що відбувається в центрах видачі спецперепусток у Києві.

Джерело Україна 24 Теги