План Кабміну не працює — "слуга народу" розкритикував кампанію з вакцинації

Михайло Радуцький розповів, чи вистачить вакцини на другу дозу тим, хто почав робити щеплення

План Кабміну не працює — "слуга народу" розкритикував кампанію з вакцинації

Українцям, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, вистачить запасу препарату на другу дозу. Про це розповів у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"Якщо говорити про CoviShield, то імунітет краще виробляється, якщо друга доза вакцини відкладається, не через 2 тижні, а через 4-6 тижнів робиться друга доза. Це є в плані вакцинації, ця вакцина зарезервована під людей, які отримали першу дозу. Тому саме для них вакцина є", — сказав він.

Читайте також: Степанов назвав кількість доз вакцини від COVID-19, які отримає Україна

Популярні відео

Сам Радуцький негативно оцінив кампанію з вакцинації в Україні

"В цілому моя особиста думка про кампанію з вакцинації - вона погана. І я дуже вдячний президенту і РНБО за те, що вони втрутилися в процес, і зараз уряд повинен змінити план вакцинації, який був презентований Кабміном, тому що ми бачимо, що план вакцинації поки що не спрацьовує. Головна причина в тому, що не вистачає вакцин, припинена поставка індійської вакцини через рішення уряду Індії у зв'язку з загостренням ситуації з коронавірусом", — сказав він.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, чи може Україна виробляти у себе вакцину від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги