Росія не нападе на Україну — експерт назвав дві ознаки

Олег Жданов розповів, чого варто очікувати від Росії найближчим часом

Росія не нападе на Україну — експерт назвав дві ознаки

Франція і Німеччина закликали Росію припинити ескалацію на Донбасі. Чи будуть повномасштабні військові дії, розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" військовий експерт Олег Жданов.

"На жаль, йде велика геополітична гра між США та Російською Федерацією. Вона полягає саме в битві за Україну. Кожен використовує її на свою користь. Наша влада розігнала таку хвилю, що у населення майже паніка — чи буде вже завтра війна, чи ні.

На сьогодні, аналізуючи ситуацію, у Росії немає ні другого ешелону, ні резерву. У них є сили та засоби на один удар, але що робити далі? І вони не накопичують резервів біля наших кордонів в тому обсязі, який потрібен для повномасштабного вторгнення. Ще одна важлива розвідознака — немає розгортання польових шпиталів. А ми розуміємо, що без шпиталів...", — сказав він.

Читайте також: Росію нічого не стримує — експерт назвав тривожний фактор

Популярні відео

Жданов вважає, що наразі вторгнення не готується.

"Це все — тиск на Україну. Максимум, чого ми можемо очікувати, — це посилення обстрілів на Донбасі, і, до речі, вони створюють інформаційний привід для цього. Йдеться про історію з нібито убитим 5-річним хлопчиком на околиці Донецька нашим безпілотником, хоча ми зараз не використовуємо безпілотники. Це привід для того, щоб відкрити вогонь у відповідь", — сказав він.

Раніше радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що військова небезпека з боку Росії існує.

Джерело Україна 24 Теги