У Кабміні назвали дві області, які можуть увійти до червоної зони карантину

Олег Немчінов розповів, чи розглядають в уряді ймовірність повного локдауну в Україні

У Кабміні назвали дві області, які можуть увійти до червоної зони карантину

Про те, які області України ризикують потрапити до червоної зони карантину, розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в програмі "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24".

"Я думаю, що, напевно, Харківська та Хмельницька. Але там МОЗ веде активну роботу з місцевими підрозділами охорони здоров'я та місцевою адміністрацією. Подивимося. Я аналізую загальнодоступні цифри, дивлюся за рівнем госпіталізацій, кількістю ліжок з киснем, кількістю нових хворих. Думаю, цим двом областям потрібно звернути увагу на свої показники", — сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: Разумков розповів, чи введуть комендантську годину

Популярні відео

Також Немчінов відповів, чи розглядається ймовірність повного локдауну по всій Україні.

"Виникає питання дотримання карантинних умов. Фактично всі заходи, які були в червоних зонах, вимагають реакції з боку правоохоронців і Держспоживслужби, яка відстежує незаконну торгівлю і таке інше. Тобто необхідно уникати великих скупчень людей, дотримуватися маскового режиму, і так далі. Питання загальнонаціональних обмежень зараз не обговорюється", — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Києві в рамках посилення карантину будуть штрафувати роботодавців за недотримання протиепідемічних правил в закритих приміщеннях, де працюють люди.

Джерело Україна 24 Теги