Кияни стоять у черзі за спецперепустками в транспорт: подробиці з місця подій

У Києві вже видали більше перепусток, ніж анонсував Кличко

Кияни стоять у черзі за спецперепустками в транспорт: подробиці з місця подій

Понеділок 5 квітня — перший день у Києві, коли не можна зайти в громадський транспорт без перепустки. Біля пунктів видачі таких документів досі є черги з бажаючих їх отримати. Кореспондент каналу "Україна 24" розповіла в програмі "Сьогодні Ранок", що там відбувається.

Пункти видачі в департаменті транспортної інфраструктури працюють з 8 години ранку і працювали всі вихідні. На вході стоїть черга. У людей перевіряють документи та впускають всередину. Черга рухається більш-менш швидко, проте не всім вдалося отримати спецперепустку.

"У п'ятницю ми подавали заяву. Обіцяли, що передзвонять, але ніхто не дзвонив, тому ми приїхали сьогодні вранці", — розповів киянин, який працює в медичній клініці.

Щоб отримати перепустку, потрібно було, щоб керівник підприємства, на якому людина працює, надіслав заявку до департаменту інфраструктури та обґрунтував, чому працівникові потрібна ця перепустка. Перевага у працівників критичних для роботи міста підприємств, це лікарі, військові, працівники соцслужб, магазинів, транспорту, — їм видавали перепустку в першу чергу.

Читайте також: Локдаун у Києві: з'явилося важливе уточнення щодо роботи транспорту

Популярні відео

І якщо мер Києва Віталій Кличко говорив, що їх буде надруковано близько 400 тисяч, то станом на понеділок їх вже видано більше. Про це розповіла речниця департаменту транспортної інфраструктури КМДА Ганна Голосинська.

"Насправді ми працювали без вихідних. Працювали і в суботу, і в неділю і на прийом заявок, і на видачу спецперепусток. За п'ятницю до нас надійшло понад 3 тисячі, до 4 тисяч заявок, які потрібно було обробити. Впродовж вихідних, 3 днів — в п'ятницю, суботу, неділю, — наші фахівці видали близько 440 тисяч спецперепусток", — сказала вона.

Додамо, мер Віталій Кличко пояснював, що спецперепустка не звільняє від необхідності сплачувати за проїзд. Скорочувати чисельність транспорту не будуть, метро також працює в звичайному часовому режимі.

Джерело Україна 24 Теги